ColorCar a.s. - výhradní distributor Cromax pro Českou republikuCromax je dynamická celosvětová opravárenská značka


Cromax nabízí nejvyšší produktivitu do lakoven, od přijmu až po předání opraveného vozidla s unikátními a inovativními nátěrovými systémy pro autoopravárenství a lehký průmysl.

Cromax je jednim z největších výrobců autoopravárenských nátěrových hmot.

Silná pozice na celosvětovém trhu umožňuje jak vývoj v oblasti vysokoproduktivních materiálů tak i vytvářet lepší a efektivnější nástroje pro správu barev pro profesionální lakovny všech velikostí.

 

Vždy o krok napřed


Jako součást nejvetšího světového automobilového dodavatele barev, Cromax ma přímý přístup k současným a budoucím automobilovým trendům co se týká barevnosti.

Z ohledem na rychlost a přesnost můžeme již s přestihem reagovat na nejnovější trendy a barevnost na trhu v autoopravárenství.
 

 
  

Cromax - dbáme na životní prostředí


Stejně jako jeho mateřská společnost, se Cromax zavázal k péči o životní prostředí a pomáhá lakovnám splňit  ekologické požadavky a právní předpisy.

Cromax představuje všechny jeho materiály, které splňují Evropskou legislativu VOC výrazným logem LE (Low Emision) pro snadné rozpoznání.
  Milníky společnosti Cromax - PDF (839 kB)
Organizační struktura Axalta Coating Systems

   


Axalta Coatings Systems


  • Je jedním z největších světových výrobců nátěrových hmot pro automobilový průmysl, lakování letadel a pro většinu oblastí průmyslu a služeb.
  • Axalta Coating Systems (nátěry pro průmyslové a všeobecné použití), Axalta Aviation (nátěry pro letadla), OEM barvy pro automobilky a opravárenské systémy Cromax, Standox, Spies-Hecker.