Představení společnosti ColorCar a.s. - výhradní distributor Cromax

Společnost ColorCar a.s. je výhradní distributor opravárenských autolaků značky Cromax, dříve DuPont Refinish v České republice.

Společnost působí jako výhradní zástupce firmy Cromax (DuPont Refinish) na trhu od roku 1992 , v oblastech autoopravárenského lakování, automobilového průmyslu a průmyslové výroby. Po celou dobu působení jsme maximálně věrní značce Cromax.

Nabízíme do Vaší lakovny vše, co zajistí její bezproblémový provoz s vysokou produktivitou, nízkými materiálovými a energetickými náklady, s minimálními dobami trvání technologických operací a tím i nízkými náklady na pracnost a mzdy. K tomu průběžně technickou pomoc a poradenské zázemí prostřednictvím našich techniků. Kompletní proškolení personálu Vaší lakovny. Poradenství a pomoc při plnění požadavků zákonů a vyhlášek z oblasti životního prostředí.

  

Komplexní nabídka  produktů


A samozřejmě ucelený sortiment materiálů a zařízení pro oblast náročného lakování s vysokými nároky na estetický vzhled, dlouhodobou stabilitu vzhledu a vysokou mechanickou a chemickou odolnost. Sortiment je zaměřen zejména na lakování a opravy lakování osobních automobilů a mobilní techniky ( letadla, autobusy a tramvaje, lodě a pod., průmyslové lakování a lakování, na které jsou kladeny speciální požadavky co do nejrůznějších vlastností, rychlosti aplikace a vysoké produktivity. Nátěrové hmoty, ověřené technologické postupy, míchací systémy a koloristiku firmy Cromax, která patří v této (a nejen v této) oblasti jednoznačně do světové špičky.


Profesionální doplňky


Vybavení Vaší lakovny či jiného provozu zařízením a pomocnými prostředky od renomovaných výrobců, které autorizovaně zastupujeme :

 
    
   
Materiály a ochranné pomůcky  Dílenské nářadí Stříkací a doplňková technika
 Stříkací a doplňková technika
 Stříkací kabiny pro autolakovny a průmyslové provozy

Pro naše partnery zajišťujeme:

Pravidelné a bezplatné dodávání aktualizací, receptur a koloristiky.

Technické i bezpečnostní listy a další technickou dokumentaci v češtině.