Vybavení pro lakovny  Společnost 3M nabízí různá řešení počínaje brousícími materiály, až po povrchové úpravy, přičemž přitom využíváme naše nejmodernější technologie pro konstruktéry, výrobce a OEM v automobilovém průmyslu včetně péče o automobil.
http://www.3m.cz
   
  DeVilbiss je respektovaným jménem v oblastí stříkacích pistolí od r. 1888. Poskytuje výjimečně vysokou kvalitu stříkacích pistolí jako je JGA a nejnovější GTI PRO splňující nejpřísnější požadavky na efektivitu přenosu.
http://www.devilbiss.com
   
  Festool automotiv systems je dodavatelem nářadí a příslušenství pro autolakýrníky. Jeho výrobky si vás získají nejen funkčností a inovativností, ale i vynikajícím designem. A navíc - jeho kvalita, servis a záruka vyváží jakoukoli investici.
http://www.festool.cz
   
  Lakovací kabiny SAIMA - Tradiční výrobce s historií od roku 1977, kdy Saima Meccanica, patřící do skupiny Saima, začala produkovat stříkací kabiny pro autolakovny a průmyslové provozy. Velmi brzy se produkty z této továrny v srdci Toskánska rozšířily do celého světa. Dnes je Saima jedním z nejznámějších výrobců a díky vysoké kvalitě svých produktů také velmi uznávaným výrobcem.
http://www.saimameccanica.com
   
  SIA Abrasives se sídlem ve Švýcarsku, je jedním ze tří největších dodavatelů inovativních brusných systémů. Vyvíjí, vyrábí a prodává kompletní brusné systémy, které jsou přizpůsobeny specifickým požadavkům a aplikací pro veškeré povrchové úpravu.
http://www.sia-abrasives.com
   
  DuPontTM Sontara® vyjímečná průmyslová utěrka z netkané textílie, vyrobená speciální technologií (neobsahuje žádná chemická pojiva, je mechanicky zapletená a promívaná vodou).
http://www.sontara.com
   
  StarChem Ltd dodává produkty pro autoopravárenský trh ve více než 40 zemích světa.
http://www.starchem.co.uk
   
  Značka Colad patří do skupiny EMM-Automotive. Společnost E.M.M. Deutschland GmbH vznikla v roce 1992. Svou paletou jednotlivých značek (Colad, Hamach, Ronin Tools, Tander aj.) je významným dodavatelem spotřebního materiálu a vybavení do autoopravárenství (autolakovny) i do ostatních průmyslových odvětví. Skupina E.M.M. International B.V. (vznik v roce 1955 v Nizozemí) dodává své produkty do zhruba 110 zemí světa.
http://www.emm-automotive.com