Ultra černá barva pro Toyotu a Lexus - Super Jet Black


Továrně balená barva od DuPont Refinish - Cromax

Datum publikování: 18. 10. 2013

DuPont Refinish - Cromax, dále rozšířuje svůj sortiment míchacího systému CROMAX ® Pro, jedná se o továrně balenou barvu s označením WB - 9908 Super Jet Black. Tento pastelový, ultra černý odstín byl speciálně vyvinut k opravě na vozy Toyota a Lexus.

  • Kód barvy 202
  • Název barvy : Black / Black Onyx.

 
Ultra černá –  je stále populárnější . WB- 9908 je odpovědí na poptávku po nejhlubším  a nejtemnějším odstínu pastelové černé barvy. Méně intenzivní variace ultra černé lze snadno dosáhnout přidáním WB05 CROMAX ® Pro Jet Black a WB06 CROMAX ® Pro Black HS .
 
Ann De Clerck, marketingový manažer Axalta Coating Systems (dříve DuPont Performance Coatings ) říká: " neboť tyto trendy  z nejpopulárnějších automobilových barev pokračují, je nezbytné, abychom poskytli našim zákazníkům okamžité řešení a nové receptury. Tato nová továrně balená ultra černá barva se nesoustředí pouze na velmi hluboké, intenzivní černé barvy, ale při použití v kombinaci s dvou stávajících černých odstínů, budete schopni přizpůsobit se prakticky jakékoliv černé, která přichází do opravy. "
 
Pro více informací nás kontaktujte.

Fotogalerie