CROMAX - NOVÉ JMÉNO NA TRHU S AUTOLAKY
DUPONT REFINISH NYNÍ POD NOVÝM OBCHODNÍM JMÉNEM CROMAX


Díky nezávislosti naší mateřské společnosti Axalta Coating Systems dostáváme příležitost vydat se zcela novou cestou. Všechny produkty DuPont Refinish, které znáte, zůstávají beze změny a navíc pro další rozvoj získaly oporu v novém výrazném a velkém jménu. I nadále nám jde o nejvyšší kvalitu, efektivitu a o Vaši prosperitu a spokojenost zákazníků. Od vjezdu do autoservisu přes veškeré zázemí až po konečný výsledek.Vyjíždíme pod novým obchodním jménem, které Vám ale rozhodně není neznámé. Tímto jménem je CROMAX.

Více informací na www.cromax.com
AXALTA COATING SYSTEMS - trojice lídrů v oblasti lakování nadále pod společným vedením (1.10.2013)Axalta Coatings Systems

  • Je jedním z největších světových výrobců nátěrových hmot pro autopravárenství, automobilový průmysl, lakování letadel a pro většinu oblastí průmyslu a služeb.
  • Axalta Coating Systems (nátěry pro průmyslové a všeobecné použití), DuPont Aviation (nátěry pro letadla), OEM barvy pro automobilky a opravárenské systémy DuPont Refinish, Standox, Spies-Hecker.  Cromax_Časté dotazy_FAQs.pdf  (490kB) 


Detailní informace naleznete zde : www.axaltacoatingsystems.com

Fotogalerie