DuPont Refinish představuje nové plniče CROMAX ® Pro


DuPont Refinish ví, že podmínkou k dokonalé opravě je – je dokonalá příprava povrchu.

Datum publikování: 4. 7. 2013

Nové plniče CROMAX ® Pro | ColorCar a.s.


DuPont Refinish ví, že podmínkou k dokonalé opravě je – dokonalá příprava povrchu. Díky novému DuPont Refinish CROMAX ® Pro plniči, který je dodáván ve třech různých odstínech - PS1061 / PS1064 / PS1067.

Inge De Jonge, vedoucí školícího střediska DuPont Refinish EMEA, říká: "chatakteristickým znakem našeho nového plniče CROMAX ® Pro je vynikající přilnavost mezi podkladem a následnou vrstvou barvy, optimální podkladový odstín ValueShade ®  a sametově hladký povrch. "

Tyto nejnovějšího plniče jsou postaveny na směsi reaktivních hydroxy funkčních akrylátů a polyesterů. Tyto plniče mohou být také použity podle požadavku s broušením i bez broušení s přidavkem konvertoru AZ9032. K ředění a tužení jsou použity běžné materiály z řady DuPont Refinish. V případě specifických požadavků lze použít jako alternativu i nové High Performance tužidla - AR7305 a AR7306.


Snadná aplikace

Nový plnič se snadno aplikuje a je vhodný k celkové , panelové i bodové opravě. Vysokým obsahem sušiny vytváří velmi vysoké tloušťky nátěrového filmu a to při nízké spotřebě materiálů. Plnič vykazuje vynikající odolnost vůči propádání, umožnuje aplikaci pouze v jedné a půl vrstvě a snižuje časy sušení. Může být překlakován všemi vrchními barvami DuPont Refinish.

Je dodáván v odstínech PS1061 (bílá), PS1064 (šedá) a PS1067 (černá), a jejich předepsaným mícháním lze dosáhnout všech sedmi odstínů šedi v DuPontem patentovaném systému ValueShade ®, který zaručuje optimalizaci podkladu pod vrchní nátěr a jeho minimální spotřebu.


Fotogalerie