KWIK COLOR


USCHOVEJTE ... MOŽNÁ SE BUDE HODIT !

Datum publikování: 14. 11. 2014
Zdokonalení Vaší dočasné opravy laku


KwikColor -  je další iniciativou značky Cromax pro naše specializované lakovny, které mohou nabídnout toto řešení svým zákazníkům. Tato extrémně tenká samolepicí fólie umožnuje zakrýt malé škrábance nebo poškození od kamínků na laku vozidla v případě, že majitelé automobilů nemají čas, aby si jej ihned opravili. Samotné použití fólie Kwik Color už nemůže být jednodušší.

JAK TO FUNGUJE?


Během opravy vozidla je speciální navržená fólie zpružného plastu nalakována materiálem Cromax ve stejném odstínu a s vrchním lakem jako je opravovaný vůz. Poté je ve formě visačky zavěšená zákazníkovi na zpětné zrcátko jako bonus při předání vozu po opravě. Autolakovny mají na visačce prostor pro přidání svých kontaktních údajů. Aplikuje se dle následujících tří jednoduchých kroků.  • Majitel si vybere z uvedených tvarů na zadní straně listu, nebo si vytvoří vlastní, který se nejlépe blíží tvaru defektu.
  • Vystřihne požadovaný tvar obyčejnými nůžkami a odlepí lakovaný film z listu.
  • Přitlačí požadovaný tvar na důkladně očištěné místo poškození na vozidle a rozetře prsty tak aby nálepka splynula s okolím.Po 48 hodinách zajištuje bezpečnou ochranu při běžném provozu.

Kwik Color lze leštit nebo voskovat pro případné zaplnění drobných nerovností kolem opravovaného místa.

Výsledkem je jednoduchá a dobře vypadající oprava v dokonalé barevné harmonii, která pak vydrží až do doby než vozidlo zavezete zpět do lakovny.MARKETING


Kwik Color přináší další nástroj do nabídky služeb lakoven. Podporuje lepší vnímání lakovny jako partnera a pro majitele vozidla zvyšuje loajalitu k lakovně a tím podporuje další obchody.
 
Fotogalerie